Szelki easy walk to najbardziej klasyczny model, który wspaniale sprawdza się zarówno dla dużych, jak i małych psów. Jego konstrukcja jest bardzo prosta, złożone są z obręczy, która znajduje się na klatce piersią, a kończy się za łapami, zaś druga część szelek ułożona jest prostopadle do pierwszej obręczy i przechodzi z przodu klatki piersiowej pas. Szalki easy walk znakomicie sprawdzają się także dla szczeniaków oraz dla psów, które mocno szarpią się podczas spacerów. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu poszczególnych pasków chronią kręgosłup psa i sprawiają, że długie wędrówki stają się przyjemniejsze. Możesz także bez problemów chodzić w końcu na luźnej smyczy, a Twój pies poczuje pełną swobodę. Model ten został uzupełniony o obroże zaciskowe, które zwiększają komfort użytkowania i bezpieczeństwo zwierzaka.

Szelki easy walk – dlaczego warto je kupić?

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko szelki easy, ale również szelki treningowe, które pozwolą Ci nauczyć Twojego psa posłuszeństwa oraz obcowania ze smyczą. Będą doskonałe nawet dla psów ciągnących, które potrzebują specjalnych smyczy, a także szelek, które zabezpieczą je podczas mocnych pociągnięć. Dzięki temu ich kręgosłup będzie zabezpieczony. Do tego bez problemu przypniesz smycz do szelek easy walk, wyposażone zostały bowiem w trwałe i solidne kółko, które znajduje się na karku. Takie ustawienie szelek sprawi, że bez problemu nauczysz swojego pupila chodzenia przy nodze. Zatem zakup takiego gadżetu dla Twojego psa to strzał w dziesiątkę!

Naucz psa chodzi na luźnej smyczy z szelkami easy walk

Szelki typu easy walk to świetne rozwiązanie do nauki chodzenia na smyczy. Często wybierane są zatem dla szczeniaków, które jeszcze nie opanowały tej trudnej sztuki. Będą wręcz doskonałe również dla psów ze schroniska, które nie miały wcześniej styczności ze smyczą, a dodatkowo mogą sprawić trudności podczas spaceru. Dobrze dobrane szelki działają zarówno jako zabezpieczenie, a także jako ułatwienie tak samo dla psa, jak i właściciela. Pamiętaj także o dobraniu dobrych jakościowo rozwiązań, które został nie tylko perfekcyjnie wykonane, ale również dobrze skonstruowane. Takie rozwiązania znajdziesz w ofercie naszego sklepu – bestfriends.pl. Nie brakuje nietuzinkowych rozwiązań kolorystycznych, które sprawią dodatkowo, że wyróżnisz się podczas spaceru. Możesz je zatem bez trudu dopasować zarówno do koloru smyczy, jak i do ubarwienia swojego psa, aby pięknie prezentował się w każdych warunkach.

 

Kategoria: sklepy dla zwierząt